На Првенству Републике Српске у кик боксу, одржаном данас у Прњавор, три такмичарке КБК Колосеум Требиње наступиле су у категорији старијих кадеткиња у дисциплини „кицк лигхт“ и освојиле укупно три медаље.
Златно одличје у категорији до 50 килограма освојила је Валентина Окука, Ана Мијановић је стигла до сребра у категорији до 65 килограма, док је бронзану медаљу у категорији до 60 килограма освојила Хелена Бошковић.
На такмичењу је учествовало око 200 такмичара, међу којима су били и кик боксери из Србија, што додатно даје тежину оствареном резултату младих представница клуба.
