ЖФК Леотар данас је на домаћем терену поражен од екипе ЖФК Радник резултатом 3:1, у сусрету у којем су гошће током већег дијела меча дјеловале сигурније и конкретније на терену.
Фудбалерке из Бијељине до побједе су предводиле расположена Лакетић са два поготка, док је један гол постигла Курећевић. Једини погодак за требињски тим дјело је Јане Попадић.
Требињке већ наредног викенда очекује нови дуел са истим ривалом, овога пута у Бијељини, у оквиру редовног првенственог кола. У клубу вјерују да ће екипа из овог меча извући поуке и у реваншу приказати знатно боље издање.
