Таврић: Лоше отварање преломило

23.11.2021. - Рукомет

Рукометаши Леотара поражени су на гостовању у Маглају са 20:21 (8:12) али су и даље задржали друго мјесто на табели.

Домаћин је био бољи у првом полувремену, Требињци су у наставку достигли заостатак, али су у посљедњем нападу пропустили прилику да изборе бар неријешен резултат и освоје један бод. – Веома лоше отварање утакмице и очајна реализација, поготово у првом полувремену, највећи су разлог нашег пораза. Имали  смо посљедњи напад и могли смо да освојимо један бод, али га нисмо искористили. Ипак, много више од самог пораза нас забрињава повреда нашег најбољег играча Владимира Томића за којег се надамо да ће бити спреман до наредног меча када у Требиње долази Грачаница – рекао је тренер Леотара Дарко Таврић.