Rukometni klub je danas i zvanično potvrdio da je saradnja sa dosadašnjim trenerom Dariom Krželjom sporazumno prekinuta. Klub se zahvalio Krželju na profesionalnom odnosu, uloženom radu i doprinosu u dosadašnjem dijelu sezone, uz poruku – hvala na svemu i puno sreće u nastavku karijere.
Do kraja prvenstva ekipu će sa klupe predvoditi Velibor Žarković, uz pomoć Slavena Misite i Nemanje Drapića, koji će pokušati stabilizovati tim i donijeti potrebnu energiju u završnici takmičenja.
Već sutra rukometaše očekuje novi izazov. Odložena utakmica 15. kola biće odigrana u Živinicama protiv ekipe Konjuha. Susret je zakazan za 19 časova u Gradskoj sportskoj dvorani u Živinicama.
Gostovanje protiv Konjuha dolazi u osjetljivom trenutku, odmah nakon promjene na klupi, pa će pred stručnim štabom biti zadatak da ekipu psihološki i taktički pripremi za duel protiv kvalitetnog domaćina.
