Реми Херцеговаца и Сембераца

04.10.2021. - Рукомет

Херцеговина и Бијељина подијелили су бодове у 3. колу Прве лиге Републике Српске. Динамична и коректна утакмица завршена је резултатом 26:26.

Промашени седмерци и зицери у финишу сусрета коштали су Невесињце изгубљеног бода, али им ни квалитет ривала није дозвољавао да развију препознатљиву игру.

Херцеговина је у првом полувремену диктирала темпо и стекла три гола предности, али почетком другог дијела гости праве серију 5:0 и сусрет уводе у неизвјесност. У посљедњем минуту и једни и други су могли до тријумфа али је по свему виђеном остао најправеднији резултат.

Невесињци за овај сусрет нису могли рачунати на стандардног голмана Стојановића, па је мјесто међу стативама заузео талентовани 14-годишњи Михајло Вујадиновић и био је на висини задатка.

Најефикаснији у домаћем тиму био је Драговић са седам голова, док се код гостију истакао Вукаловић са осам погодака.

Херцеговина у наредном колу дочекује Јединство.