Невесињски рукометаши корак ближе титули

Аутор: radionevesinje
30.04.2022. - Рукомет

У мечу 22. кола Прве М:тел рукометне лиге екипа Херцеговине савладала је данас у Невесињу Славију из Источног Сарајева резултатом 36 : 31.

Од почетка утакмице невесињски рукометаши су преузели конце игре и цијелу утакмицу су били у предности.У другом полувремену екипа Херцеговине је додатно појачала игру у одбрани и брзим контранападима за неколико минута је направила серију од 7:0.

Иако су гости из Источног Сарајева играли без неколико првотимаца, нису се предавали па су пред крај утакмице пришли на минус три гола. Ипак, Невесињци нису дозволили изненађење.

Најефикаснији у редовима Херцеговине су били Бабић са 10 и Драговић са девет голова. Млађани Вујадиновић је уписао 14 одбрана.

Са бодовима из данашње утакмице Херцеговина је остала на диоби првог мјеста са Вишеградом.