Херцеговина запосјела врх табеле

Аутор: РАДИО НЕВЕСИЊЕ
24.10.2021. - Рукомет

У 5. колу Прве лиге РС рукометаши Херцеговине вечерас су у Невесињу убједљиво савладали Козару из Градишке резултатом 36:24. У само два дана Невесињци су домаћим љубитељима спорта подарили двије лијепе рукометне представе са пуно ритма и голова.

Већ након десетак минута игре на семафору је стајало 9:3, а до краја полувремена 21:10. Стандарни играчи су трасирали пут новој побједи, а у наставку су неки нови рукометни клинци максимално искористили прволигашку минутажу. Дебитантске голове постигао је млађани Братић. Драговић је и вечерас био најефикаснији са девет голова. Код гостију се истакао Поповић са 12 погодака.

Херцеговина је овим тријумфом запосјела врх табеле заједно са екипом Вишеграда. У наредном колу гостује Младости.