Херцеговина за примјер

22.05.2021. - Рукомет

Рукометаши Херцеговине поразом су окончали овогодишњу сезону у Првој лиги РС. У утакмици без резултатског значаја невесињска екипа је вечерас у Бањалуци изгубила од Младости 24:22.

Домаћи су имали нешто више мотива, пошто су тријумфом обезбиједили треће мјесто. Херцеговина је била у сталном резултатском дефициту са застојем у игри крајем првог полувремена када је Младост направила серију 7:1.Невесињци су у другом полувремену били убојитији, али недовољно за преокрет.У невесињском саставу најефикаснији је био Чабрило са девет голова. Драговић је пет пута затресао мрежу ривала.Херцеговина је сезону окончала на другом мјесту што је и био план клуба на почетку првенства. Основни циљеви – пласман у врху табеле, подмађивање екипе и играчка дисциплина у потпуности су испуњени.Сви се надају да ће се нова сезона одвијати у љепшим околностима и дружењу са навијачима. А невесињски клуб увијек јури највиши пласман.