Херцеговина непоражена на гостовању

25.09.2021. - Рукомет

У 2. колу Прве лиге РС рукометаши Херцеговине синоћ су на гостовању у Котор Варошу подијелили бодове са домаћинима.

Невесињци су дефицит од четири гола из првог полувремена побрисали тек средином другог дијела када су направили серију од 5:0. У посљедњи минут ушло се са неријешеним резултатом. Ривали су постигли по један погодак, а домаћи су имали и тридесетак секунди за посљедњи напад. Невесињци су успјели да сачувају мрежу тако да је остало 21:21. Одбране су вечерас биле бољи дио оба тима, а посебно су се истакли голмани Стојановић и Максимовић. Код домаћих најефикаснији је био Радић са осам голова, а у редовима Херцеговине најбољи стријелац био је Чабрило са седам погодака. Сусрет је одигран у коректној атмосфери и уз добро суђење. У наредном колу Херцеговина дочекује Бијељину.