Добојски „шверц“ за финале

23.12.2021. - Рукомет

Рукометаши Слоге пласирали су се у финале Свесрпског купа који се одржава у Лозници, пошто су у првом полуфиналном дуелу савладали Борац м:тел са 32:27.

Екипа Дејана Василића није најбоље отворила меч, па је први гол постигла тек послије девет минута, али је до полувремена преокренула резултат, да би у наставку искористила свјежину и лагано привела меч крају. Ипак, за Слогу су у овој утакмици наступила браћа Немања и Богдан Пештић, те Станко Станковић који је постигао осам голова, што је први човјек Рукометног савеза Републике Српске Маринко Умичевић назвао скандалом. – Ово је скандал и то никако није смјело да се деси. Изузетно сам љут на Добојлије чија побједа је по игри на терену чиста и заслужена – изјавио је Умичевић.