Карате клуб „Требиње +“ освојио 10 медаља на Првенству Републике ФОТО

17.03.2026. - Остало

Карате клуб „Требиње +“ освојио 10 медаља на Првенству Републике

На Првенству Републике Српске, које је одржано у Требињу, Карате клуб „Требиње +“ освојио је укупно 10 медаља – двије сребрене и осам бронзаних.

Иако ове године није било златних одличја, број освојених медаља већи је у односу на прошлу годину. У јакој конкуренцији, шест екипа клуба изборило је пласман на побједничко постоље.

Из клуба наводе да су задовољни оствареним резултатом, али да ће рад наставити кроз припреме за изборни турнир и предстојеће Државно првенство.

Захвалност је упућена и родитељима такмичара на подршци током такмичења и рада клуба.

Коментари
Издвајамо