Карате клуб „Требиње +“ освојио 10 медаља на Првенству Републике
На Првенству Републике Српске, које је одржано у Требињу, Карате клуб „Требиње +“ освојио је укупно 10 медаља – двије сребрене и осам бронзаних.
Иако ове године није било златних одличја, број освојених медаља већи је у односу на прошлу годину. У јакој конкуренцији, шест екипа клуба изборило је пласман на побједничко постоље.
Из клуба наводе да су задовољни оствареним резултатом, али да ће рад наставити кроз припреме за изборни турнир и предстојеће Државно првенство.
Захвалност је упућена и родитељима такмичара на подршци током такмичења и рада клуба.