„Тигар“ из Гацка најбољи у РС

22.11.2021. - Остало

На првенству Републике Српске одржаном у Требињу чланови Кик бокс клуба Тигар из Гацка проглашени су за најбољу екипу.

Милан Бабић освојио је 1. мјесто до 75 кг дисциплина лоу кик узраст сениор, Александар Милошевић 1. мјесто као јуниор до 91кг и 1. мјесто као Сениор дисциплина лоу кик до 91 кг, Тамара Мучибабић 1. мјесто јуниорка до 65 кг, Матеј Мучибабић 1. мјесто до 67кг старији кадет, и морао се опробати као јуниор гдје је бриљирао и освојио 1. мјесто!

„Освојено је 6 златних медаља.Милан Бабић проглашен је за најбољег такмичара Првенства, а Кик бокс клуб Тигар Гацко за најбољи клуб Републике Српске. Једноставно доказали смо гдје станује најбољи кик бокс у Републици Српској“, кажу у Кик бокс клубу Тигар.

Чланови Кик бокс клуба „Леотар“ Требиње такође су имали запажен учинак. Oni su освојили три златне медаље. Прваци Републике Српске у дисциплини кик-лајт су старија кадеткиња Василиса Спахић у категорији до 56 кг те јуниори Јован Руњевац до 84 кг и Сергеј Селимовић до 74 кг.

Организатор првенства је био Кик-бокс савез Републике Српске и Кик-бокс и бокс клуб „Леотар“.