Бронза Вележовим дамама

25.05.2026. - Одбојка

Одбојкашки клуб Вележ ризници медаља је додао бронзано одличје са Јуниорског првенства БиХ. На завршном турниру у Горажду, у мечу за треће мјесто, Невесињке су савладале Либеро из Бијељине резултатом 3:2.

Сусрет шампиона и вецешампиона РС донио је узбудљиву одбојку у пет сетова. Либеро је тијесно добио прва два сета, а потом је Вележ направио велики преокрет и стигао до тријумфа.

Овогодишњи јуниорски првак БиХ је екипа Горажда која је у финалу савладала ОРТ Ново Сарајево резултатом 3:1.

Коментари
Издвајамо