Тешко без Мијовића и Раичевића

31.01.2021. - Кошарка

У утакмици кошаркашког првенства Босне и Херцеговине вечерас је  Промо у Доњем Вакуфу  савладао  Леотар са 81:65 уз одличну одбрану, поготово у првој четвртини када је примио свега седам поена.

У наставку сусрета домаћини су се истакли са квалитетном нападачком игром у трећој четвртини када су славили са 30:18 и тако одлучили питање побједника на вечерашњој утакмици.

Најефикаснији појединац сусрета био је Недим Мустафица са 20 поена и десет скокова, а осим њега одличну ролу имали су Карен Диројс Вилсон са 18 поена и шест асистенција и Адмир Џихан са 13 поена и седам асистенција.

У екипи Леотара најбољи је био Никола Ђурасовић са 15 поена и пет скокова, док је Божо Ђурасовић постигао 12 поена и ухватио десет скокова.

И у овом дуелу леотард је био ослабљен, на терену нису били Марко Раичевић И Стефан Мијовић.

У сљедећем колу Летар је домаћин екипи Младости из Мркоњић града.