Сјајне требињске „малене“

Аутор: Ратомир Мијановић Фото: Желимир Ковачина
31.10.2020. - Кошарка

Готово нестварном игром у другом полувремену утакмице, када су дозоволиле гошћама из Бањалуке да постигну свега 19 поена, од тога само четири у трећој четвртини, кошаркашице „Леотара 03“ су побиједиле „Млади крајишник“ и прекинуле су неугодну серију пораза.

Оне су вечерас у Требињу убједљиво побиједиле Бањлучанке резултатом 72:53, по четвртинама 19:18, 12:16, 21:4 и 20:15 у утакмици 5.кола Првенства БиХ у кошарци за жене. Помало нестварно дјелују и бројке, наиме по учинку предњачила је центар „Леотара 03“ Сања Радовановић са 13 поена и чак 22 скока. Тон игри давала је, као и обично Марија Кешељевић са трипл дабл учинком, 16 поена, 11 скокова и 10 асистенција а запажен учинак имале су и Јована Милаковић са 16 поена и 17 скокова и Ивана Јокановић са 12 поена.

Код гошћи Милица Симић са 15 поена, била је тек нешто боља од осталих. У сљедећем колу „Леотар 03“ гостује код екипе „Џампер“ из зенице.