Пораз на опроштају од домаћег терена

Аутор: Р.МИ. Фото: Миљан Ратковић Локопортал
13.04.2021. - Кошарка

Кошаркашице Леотара 03 поразом су се опростиле од својих навијача, макар преко ју тјуб снимака или директног преноса Херцег телевизије.

Оне су данас поражене у Требињу од екипе Бановића резултатом 90:65, по четвртинама 23:18, 23:12, 30:17, 14:18 у одложеној утакмици Првенства БиХ у кошарци за жене.

Била је то утакмица која ће брзо бити заборављена јер су Бановићи, и заиста, много квалитетнији ривал, а Требињке су након солидног отпора у првој четвртини, биле много слабије у наставку меча.

Најбољи појединац на мечу била је кошаркашица Бановића Јована Марковић са 25 поена и 17 скокова. Код Леотара стандардно на високом нивоу одиграла је Марија Кешељевић са 23 поена и 14 асистенција. Прије одласка на љетњу паузу кошаркашицама Леотара преостала су гостовања у Брчком код Брчанке и у Бањалуци код екипе Феникса.