У дворани СД Бијели Бријег у Мостару ЖКК Зрињски 2010 побиједио је екипу ЖКК Леотар 03 резултатом 73:69 по четвртинама 15-22,22-20,16-11 и 20-16.
Био је то дерби Херцеговине и утакмица која је била напета до задњег звука сирене. Гошће су сјајно отвориле утакмицу и имале су предност тијеком већег дијела утакмице. Мостарке су стизале предност гошћи, а на крају су у узбудљивој завршници оставиле срце на паркету и преокренуле резултат. Кључна је била посљедња четвртина у којој су Мостарке сломиле противнице и побиједила.
