Леотар убједљив против Посушја

05.02.2022. - Кошарка

Леотар је у оквиру 16. кола Лиге БиХ на свом паркету савладао Посушје са 101:76. Kод побједника, најефикаснији је био Божо Ђурасовић са 23, док се на другој страни истакао Ален Вигинс са 27 поена.

Требињци су тако стигли до своје 11. побједе из 15 мечева, док су жути сада на омјеру од осам тријумфа и седам пораза.

Домаћини су и ослабљени неиграњем Ђорђија Нинковића били сјајно нападачки расположени током цијеле утакмице. Прве четвртина је била релативно изједначена, а изабраници Марка Ичелића су се у другој одвојили на двоцифрену предност, која је у наставку само расла.