Јокић по старом

Аутор: курир
04.01.2021. - Кошарка

Кошаркаши Денвера славили су над Минесотом са 124:109 у НБА мечу у којем је српски кошаркаш Никола Јокић уписао још један трипл-дабл.

Српски ас Никола Јокић наставио је са сјајним играма и у шестом мечу сезоне стигао је до четвртог трипл-дабл учинка.

У прве две четвртине је брзо добио три личне грешке, па је на терену провео само 11 минута и имао је шест поена. Диригентску палицу у прве две четвртине преузео је Канађанин Џамал Мари који је немилосрдно пунио кош домаћина. Имао је чак 26 поена у првом полувремену.

Никола Јокић је уписао 19 поена, 12 скокова и 12 асистенција, промашивши тек четири шута из игре, али ће га сигурно Мајкл Малоун поново критиковати због великог броја изгубљених лопти (7), што је последица и тога што сваки напад иде преко њега.