Хеова четврта побједа у низу

10.12.2020. - Кошарка

Кошаркаши Хео Алексић комерца побиједили су вечерас у Билећи екипу Гласинца резултатом 81:69, по четвртинама 24:17, 21:18, 21:22, 15:12 у одложеној утакмици 4.кола Кошаркашког шампионата РС.

Билећани су одлично отворили утакмицу и сигурно играли током првог полувремена. Једини, мањи пад, имали су током треће четвртине али питање побједника ни у једном тренутку се није постављало. У игри Хео Алексићкомерца предњачили су сјајни Шараба са 26 поена и девет скокова а одлични су били и Савић са 17, Милошевић са 10 и капитен Братић са 9 поена и 11 скокова.

Код гостију Печеница са 18, Радовић са 15 и Драгољ са 13 поена, били су бољи од осталих.

Екипа Хео Алексић комерц има максимални учинак од четири меча и четири побједе. У сљедећем колу Билећани гостују код екипе Слободе у Новом граду а постоји могућност и да одиграју још једну заосталу утакмицу.