Кошаркашки клуб Црвена звезда издао је саопштење у вези са останком тренера те екипе Дејаном Радоњићем.
Саопштење преносимо у цјелости:
“КК Црвена звезда обавјештава јавност у циљу спрјечавања свих спекулација, објављивања неистина и ‘бомбастичних‘ и непровјерених наслова да тренер Дејан Радоњић има званичну понуду за наставка сарадње. Понуда је резултат интензивних разговора које смо водили током сезоне, а посебно након завршетка Суперлиге Србије, и ради се о двогодишњем наставку сарадње. Крајњи рок за коначан одговор Дејана Радоњића на упућену понуду очекујемо до 30.06.2022.године. КК Црвена звезда мтс као транспарентан клуб који је о свему у претходном периоду детаљно информисао јавност, почев од свог финансијског пословања, о исходу преговора благовремено ће обавијестити јавност.”
Подсјетимо, појавили су се наводи у медијима да ће Радоњић пут Атине гдје је требало да преузме тамошњи Панатинаикос. Радоњић је на тему останка у Звезди говорио по окончању финала КЛС-а.
“Моја жеља није спорна. Сада идемо мало да славимо, па ћемо наредних дана да видимо шта ћемо и како” – рекао је црногорски стручњак.
