Фудбалски клуб Леотар добио је три нова појачања пред старт сезоне.
Редове тима појачао је снажни камерунски штопер Стив Њики Џичу (23), који у Требиње стиже из кипарског Ермиса. У каријери је наступао и у Камеруну, Тунису и УАЕ, а одликују га чврста игра у дуелима, сигурност и добар скок.
Из добојске Слоге стигао је млади офанзивац Армандо Бобај (20), који је раније играо за Вележ, Козару и Слободу. Брз и продоран, Бобај ће бити додатна опција у нападу за тренера Давора Бербера.
Тим је појачао и млади десни бек Баптист Вињерон (19), који је стигао из белгијског RFC Seraing. Задовољио је стручни штаб на проби, а у прошлој сезони одиграо је 27 утакмица и постигао два гола. Одликују га брзина, техника и офанзивна енергија.
