Тријумф за крај сезоне

29.05.2021. - Фудбал

Данас је одиграно шест утакмица посљедњег кола Прве лиге Републике Српске. Леотар је потврдио другу позицију на табели, а Подриње и Јединство окончали сезону низом пораза.

Леотар је у посљедњем колу Прве лиге Републике Српске резултатом 3:2 славио у Источном Сарајеву и тиме потврдио друго мјесто на табели. Данашња утакмица била је и опроштајна за Вучину Шћепановића, који је носећи дрес више премијерлигашких клубова у претходној деценији изградио свој играчки статус.

Гости су преко Анела Рамића дошли до предности у 20. минути, а њу је осам минута послије повећао Игор Атељевић. Амер Дрљевић смањио је предност гостију почетком другог дијела, а недуго затим је Милош Секуловић постигао трећи гол за Леотар. Коначних 3:2 у 86. минути поставио је Никола Бјелош.