„Рођени“ много бољи у Поличком блату

27.11.2021. - Фудбал

Фудбалери Леотара поражени су данас у Требињу од екипе Вележа из Мостара резултатом 3:1, полувријеме 1:1 у утакмици 18. кола МТЕЛ Премијер лиге БиХ.

Апсолутно заслужено, играјући много боље током цијелог меча Мостарци су остварили убједљиву побједу. Требињци су дошли у вођство у 18. минуту голом Максимовића из једанаестерца а док се радост није ни стишала, радовали су се гости. Властиту мрежу погодио је фудбалер Леотара Перишић.

У другом полувремену гости су били много бољи и головима Зајмовића и Пршеша стигли до важне побједе.

Утакмица је одиграна по изузетно тешком, водом натопљеном и блатњавом терену на Полицама.

У наредном колу, Леотар ће играти против Зрињског у Мостару, а Вележ ће гостовати против Сарајева.