Пораз Леотара на домаћем терену

07.08.2021. - Фудбал

Фудбалери Леотара поражени су данас у Требињу од екипе Тузла city у 4. колу мтел Премијер лиге БиХ резултатом 2:0 и тако на неславан начин започели такмичење на свом терену у елитном БиХ рангу . Гости су већ у 12. секунди дошли до првог поготка преко Мешиновића, и то апсолутно заслужено . Тај гол као да је одсјекао крила фудбалерима домаћег тима, који су током првих 45 минута безуспјешно нападали.

Слична ситуација виђена је половином другог полувремена, када је Крпић након одличне контре успио да затрезе мрежу иза требињског голмана Перишића . Утакмици је на стадиону у Полицама присуствовало нешто више од хиљаду гледалаца који су , без обзира на пораз, са аплаузом испратили своје љубимце у свлачионицу . Пораз нажалост боли,али доноси и поуку , и сигурно да ће тренер Леотара Бранислав Крунић имати шта да каже својим изабраницима у свлачионици, али и седмици која долази како би поправили утисак и и игру јер их већ наредног викенда очекује важан меч у  Широком Бријегу против домаће екипе.