ОДЛИЧНА АСИСТЕНЦИЈА БУРЕ !!!!

24.11.2020. - Фудбал

Изузетно чудан меч  је одигран у 12. колу Хрватске фудбалске  лиге у којем је Горица побиједила Шибеник у гостима резултатом 3:1.

Домаћин је повео поготком Принцеа Ампема у 7. минути, а Горица је до побједе стигла у другом полувремену аутоголом Лабровића у 62., поготком Сука у 82. и Ловрића у трећој минути судијске надокнаде.За сва четири поготка директни кривац је била орканска бура која је у првом полувремену помагала домаћинима, а у другом гостима због чега је меч био на самом рубу регуларности.Ипак, посебно бизаран погодак је био посљедњи погодак на утакмици.Голман домаће екипе Лабровић је извео гол-аут, вјетар је лопту вратио у шеснаестерац, а Ловрић је из прве шутирао и забио за коначних 3:1.