Никшићани за гол бољи

06.09.2021. - Фудбал

У пријатељској утакмици у Никшићу  „Сутјеска“ је јуче побиједила „Леотар“ са 2:1 полувријеме 1:1. На стадиону поред Бистрице, гледаоци су виђели два гола у првом и један (из пенала) у другом полувремену. Требињци су повели у 26. минуту голом Аћимовића, а само седам минута касније на асистенцију Ераковића, Никач је изједначио резултат на 1:1. Овим резултатом отишло се на одмор.

Током другог полувремена још једном се затресла мрежа Требињаца и то у 81. минуту. Гол је постигао Марко Вучић. До краја утакмице резултат се није мијењао.

Требињски фудбалери ове седмице одиграће двије веома значајне утакмице. Најприје ће у сриједу одиграти утакмицу шеснаестине финала Фудбалског купа РС против Славије у Источном Сарајеву а у суботу у Требињу гостује Зрињски а овај меч биће одигран у оквиру 7. Kола Премијер фудбалске БиХ лиге.