Невесињци већ у првој лиги

28.11.2021. - Фудбал

У дерби утакмици 5. кола Друге футсал лиге РС – Југ КМФ „Невесиње“ савладао је вечерас у Зворнику домаћи КМФ „Јанг Бојс“ резултатом 6:5. Изгледало је да ће Невесињци лако стићи до тријумфа, али су на крају морали стрепити и за коначан исход.

Невесињски састав је перфектно отворио утакмицу и већ послије 15 минута на семафору је стајало 0:5. Други жути картон Гутићу и оптерећеност прекршајима помогли су домаћима да до одмора постигну два гола.

У наставку су Невесињци затајили у нападу, а Јанг Бојс је преко одличног Ћосића топио предност. Минут прије краја домаћи стижу на само гол заостатка, али је ипак изостала драма.

Невесињска екипа је тако успјешно пребродила гостовање у Зворнику и сигурним корацима хита ка повратку у прволигашко друштво. У наредном колу гост у Спортској дворани „Невесињка“биће Раднички из Новог Горажда.