Након резултатске вртешке ипак бод за Леотар

20.03.2021. - Фудбал

Фудбалери Леотара, након низа преокрета, и резултатског дефицита од два гола, ипак су успјели да остану непоражени у Прњавору у мечу са екипом Љубића, а да су освојили и цијела три бода, неби било незаслужено.

Коначан резултат 3:3 , полувријеме 2:0, у мечу 18. кола Прве фудбалске лиге РС је ипак исход са којим оба ривала могу да буду задовољна.

Екипа Љубића повела је са 2:0 против Требињаца головима Анђела Гузијана и Огњена Јаћимовића у 13. и 22. минуту, да би Милош Секуловић смањио на 2:1 у 63. минуту. Свега седам минута касније Зоран Милић је изједначио на 2:2, а онда су два минута виђена два гола. Прво је Дејан Живковић поново довео домаће у вођство у 75. минуту, али је коначних 3:3 поставио Драго Максимовић минут касније.

У сљедећем колу Леотар је домаћин екипи Подриња, тренутно посљедњепласираној екипи Прве МТЕЛ лиге РС која је у прољетном дијелу шампионата одлично стартовала, на свом терену је побиједила Модричу и данас Текстилац.