Младост укочила „ваљак“

Аутор: Моцартспорт
18.05.2021. - Фудбал

Гол Милана Бојовића у 24. минуту био је довољан да Младост савлада Партизан (1:0) и тако црно-белима улкаже на сегменте које ће морати да исправе уочи финала Купа Србије заказаног за 25. мај прозив Црвене звезде.

Изостанак резултатског значаја, уз чињеницу да их наредне недеље очекује утакмица финала Купа Србије против Црвене звезде, очигледно су утицали на издање црно-белих који су се током већег дела сусрета прилично мучили да успоставе жељену и преопзнатљиву игру. Инфериорни на средини терена, са одсеченим архитектама Натхом и Јојићем, изабраници Александра Станојевића везаних руку током већег дела првог полувремена гледали су како мотивисани домаћин плете мрежу око гола Владимира Стојковића.