Лоше прво полувријеме распршило сан о боду

Аутор: р.ми. Фото: ФК Вележ facebook
28.08.2021. - Фудбал

Kао пресликана утакмица фудбалера Леотара од прије пар дана. Само са једном битном разликом.
У сриједу су фудбалери Леотара против Посушја стигли предност гостију од 2:0 али овај пут против Вележа у Мостару то им није пошло за руком. Било је 2:1. Нико нема шта да замјери на игри и залагању изабраницима Бранислава Kрунића у другом полувремену вечерашњег дуела, али итекако има за игру у првих минута. И поред свега, голови за Мостарце пали након грешке играча Леотара и правог карамбола и други након што је Арсић стигао и дијелом изблокирао шут Овчине а Перишића је лопта преварила и завршила у мрежи. Више брину, од голова, бројне шансе Мостараца, али је друго полувријеме колико толико поправило утисак.
Једини гол за Леотар постигао је Зец.
У шампионату слиједи репрезентативна пауза која ће итекако добро доћи стручном штабу Леотара да освјежи екипу и припреми играче за изузетно важан меч, на Полицама, са екипом Зрињског.