Леотару само бод у предигри полуфинала купа РС

03.04.2021. - Фудбал

Фудбалери Леотара одиграли су неријешено 2:2, полувријеме 1.2 у Требињу са екипом Слоге из Добоја у утакмици 21. кола  Мтел прве фудбалске лиге РС.

У утакмици, која је играна по изузетно течком терену и уз праву провалу облака, виђен је борбен и квалитетан дуел, у коме је неријешен резултат најреалнији исход. Голове за домаћина постгли су Зечевић у 42. и Ристић у 82. минуту а за госте Голубовић у 35. и Буљубашић у 45.минуту. Оба ривала имаће прилику да се у сриједу поново састану у Требињу у мечу полуфинала фудбалског купа РС.

Освјањем једног бода у данашњем дуелу леотар је пао на трећу позицију на табели а у наредном колу путује у Приједор гдје ће се састати са лидером на табели екипом Рудара.