Леотар добар-недовољно за бод

08.08.2022. - Фудбал

Леотар је синоћ доживио трећи узастони пораз на гостовањима на старту ове сезоне 0:1, али је против Широког Бријега приказао пуно бољу партију него у дуелима са Зрињским и Слогом Меридиан. Најбољу шансу у првом дијелу имали су Требињци када се лопта од Первана одбила поред гола .

Требињци су у Широком Бријегу пали из пенала у 40.минути. Пао је у шеснаестерцу Соуза а судија Мартиновић чини се престрого показао на пенал. Боже Вукоја је био сигуран са пенала.Минут касније велику шансу је промашио Лукић за 2:0. Имао је сјајну ситуацију и није био прецизан.У другом дијелу из слободног ударца је покушао Перишић, али је голман Широког одбранио. Гости су у финишу кренули по изједначење што је домаћи тим умало искористио. У сљедећем колу Леотар је домаћин екипи Вележа из Мостара.