Лео преко Какња за врх табеле

06.03.2021. - Фудбал

Основни циљ је испуњен-Леотар је побиједио Какањ, убједљиво и не баш лако, али више него заслужено.

Да се Леотар није опустио у другој четвртини, Миро Вукоје би могао у потпуности бити задовољан свим вечерас виђеним на паркету Спортске дворане Милош Мрдић. Коначна и убједљива побједа против екипе Какња резултатом 104:83, по четвртинама 36:29, 15:22, 24:13 и 29:19 у утакмици 20.кола Лиге БиХ усмјерила је плаво бијели брод ка врху табеле. У побједничкој екипи Алексић са 22 поена је био најефикаснији и најрационалнији, а код гостију вечерас је играо најефикаснији играч-Муфљизовић са 34 поена али ипак слабијим индексом корисности од Алексића. Леотар је други на табели и са реалним шансама да се избори за Лигу 6. у сљедећем колу гостује у сарајеву гдје ће се састати са екипом босне која је вечерас , као гост, побиједила лидера на табели екипу Челика у Зеници.