И у Зворнику без пораза

15.05.2021. - Фудбал

У 28. колу Прве лиге Републике Српске ФК „Леотар“ је у Зворнику одиграо неријешено 1:1 (1:0). Након још једног гостовања екипа из Полица је остала непоражена и у свој бодовни салдо убиљежила још један бод тако да сада имају 48 бодова и налазе се на трећем мјесту на табели. Током првог полувремена виђен је само један погодак, а њега је у 24. минуту постигао Бабић и на тај начин домаћин је повео са 1:0. Тим резултатом и завршило се прво полувријеме.

У наставку су гости преко Зечевића у 54. минуту дошли до изједначења. Резултатом 1:1 завршена је утакмица.

Према ријечима тренера Олега Ћурића иако је његова екипа играла без шест стандардних играча, а уморни су од силних путовања његови играчи приказали су једну солидну утакмицу гдје је било доста осцилација.

„Били смо бољи током свих 90. минута и враћамо се задовољни са једним бодом мада смо можда могли и више. Остаје нам да се одморимо и опоравимо како би спремно дочекали задња два кола и финале Купа Републике Српске“, рекао је Ћурић.

Наредног викенда у Требињу гостује „Текстилац“ из Дервенте.