Гачани поражени у Чапљини

25.02.2023. - Фудбал

Фудбалери гатачке Младости одиграли су други пријатељски меч против екипе Чапљине.Меч је одигран на вештачком терену по кишовитом времену.

Домаћи фудбалери повели су на почетку утакмице у 3 минути аутоголом Авдаловића.Гости су покушали изједначити ударцем Шаренца са 25 метара али је шутирао тик поред стативе.Домаћи пријете ударцима у 15. и 21. минути али оба пута се голман гостију Миљанић.

Гости до изједначења долазе из школске акције у 39. минути кад је Пушара пробио на лијевој страни одиграо до Ћеранића који оставља лопту до Николића који погађа контра угао за 1-1.

Пред сами крај првог полувремена по једна шанса на обе стране,прво је за госте шансу промашио Ћеранић кад је шутира мало изнад пречке,а након тога домаћин погађа стативу.

У другом полувремену почело је офанзивно на обје стране домаћи су имали ударац у 51 минути али је  Миљанић био на мјесту.И онда слиједи период доминације гостију,када Ћерaнић и Тепавчевић маше шансе из близине.

У 83 минути Тепавчевић је избио сам испред голмана гостију али је шутирао поред гола.Након тога слиједи казна,један центаршут гостију био је кобан за госте кад домаћи користе грешку гостију и стижу до побједе