Футсалери Леотара засјели на врх

06.12.2020. - Фудбал

Чланови Клуба малог фудбала Леотар, вечерашњом побједом против екипе КМФ Брчко резултатом 5:1, полувријеме 1:1 у утакмици 3. Кола и заузели су прво мјесто на табели Прве футсал лиге РС група Исток.

Гости из Брчког у вечерашњем мечу повели су у 10. минуту голом Јавтића а изједначио је Вицо пет минута касније. Побједу требињској екипи донијели су Зечевић и Срђан Андрић са по два постигнута поготка.

Успјешни су вечерас били и футсалери Љубиња који су са 11:8 на свом терену побиједили екипу Угљевика. Неуспјешни су били једино играчи Невесиња који су након велике борбе синоћ поражени од Гласинца на Сокоцу са 4:3.

Први на табели је Леотар са максималних девет бодова.

У сљедећем колу Леотар гостује код екипе Угљевика, Љубиње гостује код екипе Гласинца а Невесиње је домаћин Тангу са Источне Илиџе.