Kosta napušta Akademac nakon isteka ugovora

14.05.2026. - Фудбал

Nakon isteka ugovora, Gregori Kosta više nije igrač Futsal kluba Akademac.

Gregori je u proteklom periodu ostavio značajan trag u dresu Akademca, kako svojim igrama na terenu, tako i profesionalnim odnosom prema klubu, saigračima i stručnom štabu. Tokom svog boravka bio je primjer borbenosti, discipline i sportskog duha, te je svojim zalaganjem doprinosio timu u važnim utakmicama i takmičenjima.

Iz kluba mu upućuju iskrenu zahvalnost za sve što je pružio u zeleno žutom dresu, uz poruku da će njegov doprinos ostati upamćen među članovima ekipe i navijačima.

Gregoriju želimo mnogo sreće, zdravlja i uspjeha u nastavku karijere i života, kako na sportskom, tako i na ličnom planu, kažu u Akademcu.

Коментари
Издвајамо