Vidovdanske atletske trke u Bileći

Аутор: bilecavijesti.blogspot.com
28.06.2022. - Атлетика

Večeras su u našem gradu održane tradicionalne ulične trke Vidovdanu u čast, u kojima je učestvovalo preko 150 učesnika u više kategorija koji su pokušali stići za najkraće vrijeme do cilja. Na svečanoj ceremoniji dodjele nagrada koja je organizovana ispred  Prosvjete prisustvovalo je više stotina naših sugrađana.

Nagrada za učenika generacije Osnovne škole Sveti Sava pripala je Leni Milošević, učenik generacije Osnovne škole Petar Petrović Njegoš je Pavle Mihić dok je učenica generacije SŠC Golub Kureš  Ivona Šakotić.

Dobitnik prosvjetine Vidovdanske povelje je profesor Nikola Baćević.

U nastavku donosimo rezultate trka:

Kategorija zabavište do 5 godine djevojčice 

1 mjesto Popadić Sara

2 mjesto Dangubić Dunja

3 mjesto Samardzić Danica

Kategorija zabavište do 5 godina dječaci

1 mjesto Perućica Ognjen

2 mjesto Vasiljević Milovan

3 mjesto Kuljić Aleksej

Kategorija zabavište od 5 do 6 godina djevojčice

1 mjesto Perović Andrea

2 mjesto Čuknić Sara

3 mjesto Nešović Elena

Kategorija zabavište od 5 do 6 godina dječaci

1 mjesto Šulović Stefan

2 mjesto Jokanović Maksim

3 mjesto Babić Milovan

Kategorija prvi razred djevojčice

1 mjesto Lero Nina

2 mjesto Vuković Sofija

3 mjesto Bajović Milica

Kategorija prvi razred dječaci

1 mjesto Milićević Luka

2 mjesto Čomić Viktor

Kategorija drugi i treći razred djevojčice

1 mjesto Milojević Lucija

2 mjesto Svorcan Sofija

3 mjesto Uljarević Sara

Kategorija drugi i treći razred dječaci

1 mjesto Biberdzić Andrej

2 mjesto Vujić Luka

3 mjesto Damjanac Luka

Kategorija četvrti i peti razredi djevojčice

1 mjesto Vujović Nikolija

2 mjesto Babić Anastasija

3 mjesto Ivković Kristina

Kategorija četvrti i peti razredi dječaci

1 mjesto Grbić Vladimir

2 mjesto Šulović Nikolaj

3 mjesto Lero Aleksandar

Kategorija šesti i sedmi razredi djevojčice

1 mjesto Milićević Dunja

2 mjesto Komar Anastasija

3 mjesto Samardzić Julija

Kategorija šesti i sedmi razred dječaci 

1 mjesto Konjivrat Željko

2 mjesto Samardzić Đorđe

3 mjesto Vuković Aleksej

Kategorija osmi i deveti razredi ženske

 1 mjesto  Delić Andrijana

2 mjesto Daković Jovana

Kategorija osmi i deveti razredi muški

1 mjesto Vujović Ognjen

2 mjesto Bajović Žarko

3 mjesto Čorlija Miroslav

Ovogodišnja trka je bila i međunarodnog karaktera jer su na njoj nastupali učesnici iz Srbije kao i iz Banjaluke.

 

Коментари
Издвајамо