Веома успјешан дан за АК ,,Требиње”

09.04.2022. - Атлетика

Субота је била веома успјешан дан за АК ,,Требиње”. У Сарајеву, у спортском центру Зетра, у оквиру свечаног дела Скупштине Атлетског савеза БиХ, уприличена је додјела признања најбољим појединцима и атлетским колективима у 2021. години. Марку Шуковићу, атлетичару АК „Требиње”, члану репрезентације, државном и балканском прваку, рекордеру БиХ у категорији млађих јуниора припала је награда „Најбољи атлетичар у конкуренцији млађих јуниора за 2021. годину”.

Такође данас у Бару је одржан митинг „26. међународни Трофеј Црне Горе“. Такмичари АК „Требиње“ су остварили одличне  резултате, Сара Томић је у трци на 800м освојила прво мјесто и златну медаљу, Катарина Филиповић је у бацању копља освојила треће мјесто а у бацању кугле друго мјесто, Нина Зуровац је у дисциплини бацање диска освојила друго мјесто.