Одржано квалификационо такмичење за уличне трке
Аутор: radiogacko
03.06.2022. - Атлетика
Синоћ су , у организацији ЈУ „Културно спортски центар“ Гацко, одржана квалификациона такмичења 17-те „Уличне трке Гацко 2022“.
Финално такмичење одржаће се вечерас у 20 часова у Немањиној улици.
Списак дјеце која су се пласирала у финале „УЛИЧНИХ ТРКА ГАЦКО 2022“
ПРЕДШКОЛЦИ
Дјечаци Дјевојчице
1.Јаков Станић 1.Николина Попадић
- Павле Аџић 2.Миа Шојић
- Стефан Пјешчић 3.Магдалина Рајковић
- Јован Буха 4.Љубица Буха
5.Слободан Говедарица 5.Јована Шкиљевић
6.Лука Аџић 6.Кристина Пушара
7.Филип Топаловић 7.Марина Антељ
8.Вељко Медић 8. Марија Ковачевић
9.Вук Зеленовић 9. Марија Милошевић
- Милош Дубљевић 10. Нађа Миловић
- Срђа Миловић
- Василије Спаић
I РАЗРЕД
- Вукашин Говедарица 1. Уна Савић
- Вук Вуковић 2. Жељка Вишњић
- Божидар Лажетић 3. Магдалена Пјешчић
- Симо Тепавчевић 4. Николина Божић
- Дарко Ребић 5. Ивана Бољановић
- Здравко Мирић 6. Анастасија Пушара
- Јаков Пушара 7. Сара Драгичевић
- Немања Говедарица 8. Дуња Реповић
- Алекса Пушара 9. Евгенија Елез
- Петар Поповић 10. Андреа Црногорац
II РАЗРЕД
- Слободан Буха 1. Ирина Грубачић
- Алекса Стајић 2. Нађа Ковачевић
- Матеј Братић 3. Софија Пуровић
- Вукан Ребић 4. Јелисавета Игњатовић
- Ђорђе Радмиловић 5. Ирина Мастиловић
- Петар Вуковић 6. Николета Говедарица
- Алекса Николић 7. Дуња Ненадић
- Небојша Тепавчевић 8. Милица Старовић
- Никола Жарковић 9. Анђелка Дивљан
- Давид Добранић 10. Јелена Шуковић
III РАЗРЕД
- Урош Милошевић 1. Даница Милошевић
- Вељко Тепавчевић 2. Сташа Савић
- Душан Дабић 3. Јелена Лажетић
- Михајло Томић 4. Матеа Црногорац
- Мирослав Сушић 5. Николина Буха
- Павле Тепавчевић 6. Сара Стајић
- Александар Аџић 7. Марија Дабић
- Лука Милошевић 8. Хелена Андрић
- Павле Елез 9. Лана Николић
- Урош Вукајловић 10. Нина Тепавчевић
IV РАЗРЕД
- Василије Гутовић 1. Валентина Рончевић
- Филип Елек 2. Ивана Тепавчевић
- Павле Драгичевић 3. Теодора Лучић
- Видак Мандић 4. Анђела Милетић
- Марко Копривица 5. Ангелина Елез
- Новак Мастиловић 6. Марија Шуковић
- Радослав Тепавчевић 7. Петра Савић
- Богдан Мучибабић 8. Дуња Шупић
- Симеон Гајић 9. Тијана Попадић
- Василије Ребић 10. Матеа Маљевић
- Миливоје Буха
V И VI РАЗРЕДИ
- Јован Говедарица 1. Ивана Милошевић
- Јаков Кандић 2. Ивана Милетић
- Андреј Јањић 3. Милица Ковачевић
- Петар Мандић 4. Ива Говедарица
- Филип Грубачић 5. Јована Ковачевић
- Тодор Старовић 6. Марија Шушић
- Петар Ивковић 7. Дуња Мастиловић
- Стефан Николић 8. Зорка Милетић
- Лука Поповић 9. Леа Андријашевић
- Душан Ђуричић 10. Мирјана Мастиловић
- Сергеј Радовић 11. Лена Планинчић
VII И VIII РАЗРЕДИ
- Арсен Мандић 1. Анастасија Маврак
- Бојан Сушић 2. Сања Окиљевић
- Филип Милетић 3. Гордана Милетић
- Јован Ђуричић 4. Василија Томић
- Богдан Матковић 5. Сара Супић
- Ђорђе Ковачевић 6. Лана Дабић
- Ивана Кандић
Коментари
Издвајамо